Bommelerwaardcup 2012

107-2

Uitslag   Bommelerwaardcup 14 april 2012

Op zaterdag 14 april 2012 is in sportcentrum de Kreek de tweeëntwintigste Bommelerwaardcup gehouden. Ruim 350 jongens en meisjes van negen gymnastiekverenigingen namen aan dit grootse evenement deel.

De kinderen tussen de 6 en 15 jaar lieten hun oefeningen op de onderdelen: brug, lange mat, sprong, ringen en de balk aan de jury, ouders, vrienden en familie zien. Ook hebben alle deelnemers op deze dag een leuke dans geleerd en allemaal tegelijk aan het publiek laten zien. Na afloop werd er een mooie demonstratie gehouden op de tumblingbaan door GTV Ammerzoden.

Gymvereniging Wilskracht de winnaar van vorig jaar ging naar huis met 13 medailles en zoals u hieronder kan zien met een geweldige tweede plaats en een minimaal verschil in punten ten opzichte van de nummer 1.

 

Plaatsing Vereniging gemiddelde
1 GTV Argos Zaltbommel 30,78
2 Wilskracht Haaften 30,62
3 GVK Kerkdriel 30,15
4 Trios Rossum 30,08
5 Hamarithi Nederhemert-Aalst 30,02
6 GTV Ammerzoden 29,81
7 Octopus Bruchem 29,72
8 DIO Gameren 29,48
9 Bravo Brakel 29,24

 

jongens A 6/7 jaar
1e 802 Jan van de  Ven Bravo 7,2 8 7,2 7,4
2e 601 Marco Dera GVK 7,4 7,8 7 7,5
3e 101 Tijn van Alphen Octopus 7,1 7,5 7,2 7,7
jongens 6/7 B
1e 605 Alex van Herwijnen GVK 7,1 8 7,3 8
jongens A 8/9
1e 102 Olivier Haze Octopus 7,4 7 7,2 7,8
2e 907 Marton Zalm TRIOS 7,3 7 7,1 8
3e 105 Joram van Beem Octopus 7,2 7,8 7,1 7
jongens B 8/9
1e 808 Lucas Bauman Bravo 7,6 7,9 8,4 8
2e 705 Gerard Soer D.I.O. 7,5 8 7,6 7,5
3e 809 Corné van de Ven Bravo 7,3 8 7,3 7,2
jongens C 8/9
1e 806 Floris Pronk Bravo 7,3 8,5 7,5 8,5
jongens A 10/11
1e 810 Thijmen Van Heusden Bravo 7,1 7,5 7,4 7
2e 106 Rick van Bruchem Octopus 7,2 6,8 7 7,5
jongens B 10/11
1e 709 Matthijs van Heel D.I.O. 7,2 8 7,3 7
jongens C 10/11
1e 913 Jelle de Haan TRIOS 7,3 7,8 7,5 7,7
jongens D 10/11
1e 711 Yvar van Brakel D.I.O. 7,7 7 7 8
meisjes  6 A
1e 501 Silke Faas Wilskracht 7,7 8,3 8,8 7,5
2e 503 Marlyn Wigmans Wilskracht 7,9 8 8,9 7,3
3e 502 Mirte  de Jongh Wilskracht 7,9 8,4 8,8 6,8
meisjes  6 B
1e 203 Suze van den Haterd Hamarithi 8 8,1 8,2 7,7
2e 312 Loïs van Boekel GTV Ammerzoden 8,2 8,1 7,8 7,8
3e 204 Valerie Brandsma Hamarithi 7,5 8,4 8,5 7
meisjes  6 c
1e 315 Janne van Lokven GTV Ammerzoden 6 7,1 6,4 6,8
meisjes  7 A
1e 404 Sanne van Gameren Argos 8 8,4 9 8,5
2e 507 Tamara Vermaas Wilskracht 7,9 8,4 8,6 7,4
3e 318 Marija Kiselova GTV Ammerzoden 7,9 7,9 8,9 7,4
4e 506 Kristel de Ridder Wilskracht 8 7,9 8,8 7,3
meisjes  7 B
1e 926 Isa Duindam TRIOS 8,3 8,4 7,9 8,3
2e 205 Emma Burghout Hamarithi 8 8,5 8,4 7,9
3e 325 Lynn van Noort GTV Ammerzoden 8,3 8,4 8 7,7
meisjes  7 C
1e 330 Iris Pasnagel GTV Ammerzoden 6,9 7,6 7,1 7,2
2e 932 Lokke Sissing TRIOS 7 7,6 6,9 6,9
meisjes  8 A
1e 510 Iris  Keijnemans Wilskracht 8,1 8 8,8 7,6
2e 413 Naomi Bambacht Argos 7,8 8,2 8,8 7,5
meisjes  8 B
1e 513 Marije de Wit Wilskracht 8,4 8,3 8,1 7,9
2e 342 Maud Rademakers GTV Ammerzoden 8,4 8,3 8,2 7,6
3e 935 Cleo Verboven TRIOS 8 8,3 7,7 8,1
4e 934 Lotte Kruitwagen TRIOS 8,1 8,1 7,8 8
meisjes  8 C
1e 736 Richelle de Kloe D.I.O. 7,5 8,1 6,5 7,4
2e 514 Iza Enders Wilskracht 6,9 7,8 7,4 6,5
3e 818 Chayenn van Hees Bravo 6,3 8 6,8 7
meisjes  8 C
1e 417 Yona van Bruchem Argos (buiten mede 7 7,7 6,3 8,1
meisjes  9 A
1e 419 Annika de Kloe Argos 8 7,9 8,8 7,8
meisjes  9 B
1e 518 Nicole van Mourik Wilskracht 8,6 8,4 8,6 8,3
2e 519 Laurèl van Ommen van Wilskracht 8,5 8,4 8,8 8,1
3e 517 Alana Dekker Wilskracht 8,5 8,4 8,5 7,8
meisjes  9 C
1e 113 Kirsten Jainullah Octopus 7 8,3 7,5 7,5
2e 349 Aylin Groeneveld GTV Ammerzoden 7 7,4 7,9 7,9
3e 347 Clara Sweijen GTV Ammerzoden 6,8 8 7,9 7,4
meisjes  10 A
1e 430 Lotte t’ Hoen Argos 8 8,3 8,9 7,7
2e 827 Sophie v Zanten Bravo 7,8 7,3 8,9 7,1
meisjes  10 B
1e 433 Marijn Wiekmann Argos 8,2 8,4 8,7 7,3
2e 432 Jasmijn Balgooi Argos 8,4 8,2 8,5 7,8
meisjes  10 C
1e 435 Imke Overvest Argos 7,5 8,3 7,5 8,3
2e 528 Grace Gouweloos Wilskracht 7,3 8,5 7,3 8,3
3e 742 Judith van Wijk D.I.O. 7,2 8,1 7,5 8,1
meisjes  10 D
1e 947 Isabella Buysrogge TRIOS 7,5 7,8 7,3 8,8
2e 114 Ilse van de Top Octopus 7 8,7 6,9 7,9
meisjes  11 B
1e 217 Sanne van Hemert Hamarithi 7,8 8,1 8,5 8,2
2e 830 Julia Pronk Bravo 8,3 8 7,7 8
meisjes  11 C
1e 437 Lynn de Bonth Argos 6,5 8,2 8,1 7,9
2e 746 Linda van Tuijl D.I.O. 7 8,2 7,5 7,9
3e 831 Anne-lin Sonnema Bravo 7 7 7,7 7,7
meisjes  11 D
1e 531 Esmee van Hemert Wilskracht 7,2 7,8 7 8,2
1e 641 Esmée de Leeuw GVK 7,6 8,8 6,5 7,3
3e 356 Annelies van Baardewijk GTV Ammerzoden 7,5 7,9 6,4 7,8
meisjes  12 B
1e 757 Merel Gijben D.I.O. 7,2 8,1 8 7,1
meisjes  12 C
1e 645 Lisa Verhoeven GVK 8 8,5 7,5 7,5
2e 438 Sanne van Zuilekom Argos 7 8,6 6,8 7,8
meisjes  12 D
1e 952 Charlen de Gooijert TRIOS 7,2 8 7,8 8,7
2e 833 Sylvia v Wijgerden Bravo 8 7,5 7,2 8,3
3e 834 Britt Grandia Bravo 7,2 7,6 7,3 7,7
meisjes  13 ++ C
1e 749 Joline van Wijk D.I.O. 7 7 7,1 7,4
2e 752 Carolijk Versluis D.I.O. 7,2 7,5 6,5 7,2
meisjes  13 ++  D
3e 754 Melanie van Eck D.I.O. 7,7 8,5 7,3 7,8
2e 440 Kim van Riel Argos 7 8,7 7,7 8,5
1e 439 Roos Meering Argos 7,1 8,9 8,2 8,3

de uitslag per vereniging vindt u hier